Obserwatorzy

wtorek, 18 stycznia 2011

Twarzą w twarz

Usprawiedliwienie 3
- wyjaśnienie w poprzednich postach.

13 komentarzy:

 1. O kochana, zaszalałaś! Piękna ta biżu... piękniuśka ;-) Zwłaszcza seria oceaniczna mnie urzekła, choć i wisior "Face-to-face" bardzo twarzowy ;-)
  Nie rozumiem, czego Ty chcesz od swoich zdjęć... pewnie tego, co wszyscy: za mało światła!! ale nie narzekaj, są świetne i fajnie zaaranżowane.
  A najbardziej jestem ciekawa pokoju stajennego ;-) Konie to kiedyś była moja miłość i echa tego uczucia gdzieś się jeszcze na dnie serducha kołaczą... Już czuję, że umrę z podziwu i zazdrości ;-) nie każ długo czekać!
  Ściskam mocno!

  OdpowiedzUsuń
 2. O! naprawiłaś! widać aktualizacje ;-)
  Brawo!!

  OdpowiedzUsuń
 3. ...zdjęcia nie są przecież złe....a wisior ładny...pozdrawiam...dawno Cię nie było...

  OdpowiedzUsuń
 4. Och ta Inkwizycja, raz karci, a raz głaszcze do bólu. Iwona, muszę Cię przetrzymać z tym pokojem, bo póki co, a)zachód słońca 15.59, b) stajnia stajnią, ale stwierdziłam, że wypadałoby malnąć ściany, c)coś tam jeszcze.
  Aktualizacje osobiście, bez łachy wszystkowiedzącegoczasuniemającego informatyka ustawiłam. Ale z tym podnoszeniem oglądalności to wiesz, wciąż aktualne.

  Bastamb, dzięki, że zajrzałaś. Odrobię dzisiaj w nocy zaległości u Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mi się ten wisior podoba, niesamowicie ciekawa forma. Tak sobie obejrzałam wstecz i jakie Ty piękne rzeczy tworzysz! I wybrałabym się do Ciebie na kurs z obrabiania kamieni!:)
  Jak to robisz? Lutujesz?
  No nie mogę się nadziwić
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Elu, możesz się czuć usprawiedliwiona. Tyle piękności w tym czasie stworzyłaś. Sama nie wiem, co mi się najbardziej podoba. Albo już wiem, podoba mi się WSZYSTKO .
  Czekam z niecierpliwością na kolejne prace.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Prześliczny, niebanalny wisior!

  OdpowiedzUsuń
 8. Monle, Fellixa, lunamin, bardzo Wam kochane dziękuję.

  Monle, trochę mnie przeceniasz z tym kursem. Jak wiesz do wszystkiego dochodziłam sama i nie wiem, czy byłby ze mnie dobry instruktor, bo nikt mi nigdy nie przekazał żadnych tajników. A że należę raczej do konserwatystów to głównie stawiam na lutowanie. W ostatnich pracach trochę pomieszałam, czyli art clay, blacha, drut i lutownica.

  OdpowiedzUsuń
 9. No dobra, ale co z tym podnoszeniem oglądalności?
  Wyświetla mi się na pasku nowy post - 36 min. temu, lecę patrzeć, myślę - stajnia! ugięła się Elunia i wrzuciła! a tu - ZONK!
  Raz głaszczę, a raz karcę, jakem Inkwizycja ;-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Cuda spod Twoich paluszków wychodzą-wiesz?
  I zamilknę, bo kontemplacja wymaga skupienia:)
  Ściskam mocno***

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja podobnie jak Monle chętnie bym się do Ciebie na kursik wybrała. Mogłabym sobie tak tylko stać z boku i przygladać się :)
  Wiesz, nie wszystkie osoby prowadzące kursy rzetelnie to wykonują, ale za to kasę biorą rzetelnie! Piękny wisior i zdjęcia też superowe, uwielbiam je, bo są ciekawie zaaranżowane :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Cudo! Cudo! Cudo! Przepiękne pace! Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo oryginalny. Taka lepsza wersja Kamei jak dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń